Seznam produktů značky Liceguard LLC

iceGuard® mapuje nové území v léčbě a prevenci vši. Jsme odhodláni vyrábět bezpečné a efektivní produkty, které pomáhají rodinám vypořádat se s jejich frustrujícími vši. Na rozdíl od tradičních vši, které znechutují vaše děti toxickými chemikáliemi, jsou naše výrobky pro děti zcela bezpečné - a na rozdíl od mnoha jiných „přírodních“ nebo „netoxických“ produktů naše výrobky skutečně fungují!

LiceGuard® mapuje nové území v léčbě a prevenci vši. Jsme odhodláni vyrábět bezpečné a efektivní produkty, které pomáhají rodinám vypořádat se s jejich frustrujícími vši. Na rozdíl od tradičních vši, které znechutují vaše děti toxickými chemikáliemi, jsou naše výrobky pro děti zcela bezpečné - a na rozdíl od mnoha jiných „přírodních“ nebo „netoxických“ produktů naše výrobky skutečně fungují!

Začínáme se světově proslulým RobiCombem® a rozšířili jsme se na celou řadu netoxických přípravků na prevenci vší a prevence, abychom vyhověli potřebám každé rodiny. Ve více než 15letém podnikání jsme obsluhovali více než 5 milionů domácností po celém světě.

RobiComb je v současné době k dispozici na většině poboček CVS, Walgreens, Walmart a Shoppers Drug Mart v Severní Americe. Další produkty LiceGuard jsou k dispozici jak online, tak v tisících prodejních míst po celém světě.

Aktivní filtry