Šampon proti Vši a Hnidám
search
  • Šampon proti Vši a Hnidám

Šampon proti Vši a Hnidám

380,00 Kč

Šampon proti Vši dětské ve všech vývojových stupních o obsahu 120ml

Pomocí tohoto výrobku:
  • Odstraníte vši, larvy a hnidy z vlasů
  • Vhodný jak k samostatnému použití, tak i jako příprava před vyčesáním přístrojem Robi Comb
  • Možno používat na denní bázi
Počet

Šampon proti vším LiceGuard obsahuje speciální látku, která uvolňuje sevření vši a přeruší vazivo, které váže vší hnidy na vlasy. V klinické studii bylo ověřeno, že po použití šamponu LiceGuard je odstraněno více než 3x tolik vší a hnid oproti česání bez použití tohoto preparátu. Takže se zbavíte vší efektivně a rychle. 

Další z účinných ale nebezpečných způsobů je zabíjení vší použitím toxických šamponů, které obsahují pesticidy jako jsou permethrin a pyrethrum. Mnoho lidí si však neuvědomuje, že tyto silné chemické látky jsou velmi účinné látky a napadají centrální nervový systém lidí. 

Pesticidní šampony obecně zanechávají toxické zbytky na vlasech po dobu několika dní, a protože se děti často ve vlasech škrábájí, můžou se tyto jedy vstřebat do pokožky hlavy a na prstech si zanést nebezpečné toxiny do očí, nosu nebo úst. Vládní studie naznačují, že tyto toxiny zvyšují pravděpodobnost leukémie a lékaři důrazně varují, že těhotné ženy, děti s nachlazením, a lidé s astmatem nebo jinými dýchacími potížemi by neměly používat roztoky na bázi pesticidů.

Samozřejmě vědomě také nechcete, aby se toxické chemikálie dostali na hlavu vašeho dítěte. Šampon LiceGuard nepoužívá žádné toxické chemikálie ani pesticidy, takže je to bezpečné pro Vás, Vaše děti i pro životní prostředí.

LiceGuard šampon a jeho speciální složení obsahuje několik složek, které zjemňují a zlepšují stav vlasů, takže se s vlasy lépe pracuje, nechuchají se, snadněji se rozčesávají.

Šampon LiceGuard, který odstraní vši i hnidy také příjemně voní. Je kvalitní a voní tak skvěle, že ho naši klienti používají i poté, co se vší i hnid zbaví jako šampon denní potřeby. A to je u standardních chemických preparátů nemyslitelné.


4 ks